Lingotek Translation (3.2.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Modules
hy: Մոդուլներ

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
