Lingotek Translation (3.2.0) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: Label
it: Etichetta

en: Modules
it: Moduli

en: Source
it: Sorgente

en: Themes
it: Temi

en: Translations
it: Traduzioni

en: Profiles
it: Profili

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: Import of string "%string" was skipped because of disallowed or malformed HTML.
it: L'importazione della stringa «%string» è stata saltata a causa di HTML non consentito oppure non valido.
