Lingotek Translation (3.2.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Label
jv: Judul

en: Modules
jv: Modul

en: Themes
jv: Téma

en: Profiles
jv: Profil

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
