Lingotek Translation (3.2.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Label
km: ស្លាក

en: Modules
km: ម៉ូឌុល

en: Themes
km: ស្បែក

en: Profiles
km: ទម្រង់

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
