Lingotek Translation (3.2.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Label
lv: Etiķete

en: Modules
lv: Moduļi

en: Source
lv: Avots

en: Themes
lv: Tēmas

en: Translations
lv: Tulkojumi

en: Profiles
lv: Profili

en: Machine name
lv: Mašīnvārds
