Lingotek Translation (3.2.0) - en to no translation catalogue (9 entries)

en: This action cannot be undone.
no: Denne handlinga kan ikke gjøres om.

en: Label
no: Etikett

en: Modules
no: Moduler

en: Source
no: Kilde

en: Themes
no: Utseendemaler

en: Translations
no: Oversettelser

en: Profiles
no: Profiler

en: Machine name
no: Maskinnavn

en: Import of string "%string" was skipped because of disallowed or malformed HTML.
no: Strengen "%string" ble ikke importert på grunn av HTML som ikke er tillatt eller feilskrevet.
