Lingotek Translation (3.2.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Label
pl: Etykieta

en: Modules
pl: Moduły

en: Source
pl: Źródło

en: Themes
pl: Skórki

en: Translations
pl: Tłumaczenia

en: Profiles
pl: Profile

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Custom modules
pl: Własne moduły

en: Import of string "%string" was skipped because of disallowed or malformed HTML.
pl: W trakcie importu pominięto łańcuch znaków "%string" z powodu niedozwolonego lub błędnie sformatowanego kodu HTML.
