Lingotek Translation (3.2.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: This action cannot be undone.
pt: Esta ação não pode ser desfeita.

en: Label
pt: Etiqueta

en: Modules
pt: Módulos

en: Source
pt: Fonte

en: Themes
pt: Temas

en: Translations
pt: Traduções

en: Profiles
pt: Perfis

en: Contributed modules
pt: Módulos contribuídos

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: Import of string "%string" was skipped because of disallowed or malformed HTML.
pt: A importação da expressão "%string" foi ignorada devido à inclusão de HTML não permitido ou mal formado.
