Ray Enterprise Translation (3.2.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Label
tr: Etiket

en: Modules
tr: Modüller

en: Source
tr: Kaynak

en: Themes
tr: Temalar

en: Translations
tr: Çeviriler

en: Profiles
tr: Profiller

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Import of string "%string" was skipped because of disallowed or malformed HTML.
tr: İzin verilmeyen ya da yanlış biçimli HTML nedeniyle "%string" dizgesinin içe aktarımı atlandı.
