Lingotek Translation (3.2.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Label
uk: Мітка

en: Modules
uk: Модулі

en: Source
uk: Джерело

en: Themes
uk: Теми

en: Translations
uk: Переклади

en: Profiles
uk: Профілі

en: Contributed modules
uk: Додаткові модулі

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Import of string "%string" was skipped because of disallowed or malformed HTML.
uk: Втягування рядка "%string" не було виконано через недозволений чи пошкоджений HTML.
