Ray Enterprise Translation (3.3.2) - en to be translation catalogue (73 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Next
be: Наступны

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: enabled
be: уключана

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Content
be: Змесціва

en: Group
be: Група

en: disabled
be: адключана

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Language
be: Мова

en: Enable
be: Уключыць

en: Enabled
be: Уключана

en: Administration
be: Кіраванне

en: Action
be: Дзеянне

en: Logging
be: Уваходжу

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Resources
be: Рэсусры

en: Download
be: Сцягнуць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Country
be: Краіна

en: Weight
be: Вага

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Parent
be: Бацькоўскі аб'ект

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Modules
be: Модулі

en: Refresh
be: Перазагрузіць

en: Region
be: Рэгіён

en: Status:
be: Статус:

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Upload
be: Загрузіць

en: Error
be: Памылка

en: All
be: Усе

en: Active
be: Актыўна

en: Add content
be: Дадаць змесціва

en: Configuration saved.
be: Налады захованыя

en: Published
be: Апублікавана

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Locale
be: Лакаль (настройкі мовы і рэгіёна)

en: Fields
be: Палі

en: Current
be: Бягучы

en: Code
be: Код

en: Profile
be: Профіль

en: Save settings
be: Захаваць налады

en: Pending
be: Чакае

en: Source
be: Крыніца

en: Entity
be: Сутнасць

en: Themes
be: Тэмы

en: Translations
be: Пераклады

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Content Type
be: Тып змесціва

en: Apply
be: Ужыць

en: Translation
be: Пераклад

en: Profiles
be: Профілі

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Locked
be: Зачынены

en: Account
be: Акаўнт

en: Translate
be: Перакласці

en: Bundle
be: Набор

en: All languages
be: Усе мовы

en: Dashboard
be: Панэль інструментаў

en: Entity ID
be: Ідэнтыфікатар сутнасці

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
be: Унікальнае машыначытальнае імя. Можа ўтрымліваць толькі малыя літары, лічбы і падкрэсліванні.

en: Delete translations
be: Выдаліць пераклады

en: Delete @language translation
be: Выдаліць @language пераклад
