Lingotek Translation (3.5.0) - en to sq translation catalogue (45 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Save configuration
sq: Ruaj konfigurimin

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Content
sq: Përmbajtja

en: disabled
sq: jo aktiv

en: Cancel
sq: Anulo

en: Language
sq: Gjuha

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Administration
sq: Administrimi

en: Action
sq: Veprimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Weight
sq: Pesha

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: Parent
sq: Prindi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Modules
sq: Modulët

en: Region
sq: Sektori

en: Upload
sq: Ngarkimi

en: Error
sq: Gabim

en: All
sq: Të gjitha

en: Active
sq: Aktiv

en: Configuration saved.
sq: Konfigurimi u ruajt.

en: Published
sq: Publikuar

en: Filter
sq: Filtri

en: Locale
sq: Gjuha

en: Code
sq: Kodi

en: Profile
sq: Profili

en: Save settings
sq: Ruaj parametrat

en: Themes
sq: Temat

en: Profiles
sq: Profilet

en: Account
sq: Profili

en: Translate
sq: Përkthe

en: All languages
sq: Të gjitha gjuhët
