Lingotek Translation (3.8.0) - en to se translation catalogue (24 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Cancel
se: Hilggo

en: Language
se: Giella

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Download
se: Viečča fiilla

en: Login
se: Logge sisa

en: Edit
se: Rievdat

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: View
se: Čájet

en: Upload
se: Bija neahttabáikái

en: All
se: Buot

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Fields
se: Giettit

en: Account
se: konto

en: Translate
se: Jorgal

en: All languages
se: Buot gielat

en: In Progress
se: Bargamin

en: Translation Jobs
se: Jorgalanbarggut
