Ray Enterprise Translation (4.1.0) - en to ug translation catalogue (46 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: enabled
ug: ئېچىلدى

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Content
ug: مەزمۇن

en: disabled
ug: تاقالدى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Login
ug: كىرىش

en: Advanced options
ug: ئالى تاللاشلار

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Modules
ug: مودۇللار

en: Refresh
ug: يېڭىلاش

en: Region
ug: دۆلەت،رايون

en: Upload
ug: يۈكلەش

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: Error
ug: خاتالىق

en: All
ug: ھەممە

en: Add content
ug: مەزمۇن قوشۇش

en: Configuration saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Locale
ug: تەرجىمە قىلىش

en: Thumbnail
ug: كىچىك كۆرۈنۈش

en: Code
ug: كود

en: Save settings
ug: ئۆزگەرتىشنى ساقلاش

en: Source
ug: مەنبە

en: Themes
ug: ئۇسلۇبلار

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Translate
ug: تەرجىمە قىلىش

en: Not enabled
ug: ئېچىلمىغان

en: All languages
ug: تىللار

en: Dashboard
ug: باشقۇرۇش بېتى
