Ray Enterprise Translation (4.1.1) - en to ka translation catalogue (52 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Next
ka: შემდეგი

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: enabled
ka: გააქტიურებული

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Content
ka: კონტენტი

en: Group
ka: ჯგუფი

en: disabled
ka: გამორთულია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Language
ka: ენა

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Resources
ka: რესურსები

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: Advanced options
ka: დამატებითი ოფციები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Weight
ka: წონა

en: Parent
ka: მშობელი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Modules
ka: მოდულები

en: Refresh
ka: განახლება

en: Region
ka: რეგიონი

en: Upload
ka: ატვირთვა

en: Content type
ka: კონტენტის ტიპი

en: Error
ka: შეცდომა

en: All
ka: ყველა

en: Active
ka: აქტიური

en: Add content
ka: კონტენტის დამატება

en: Configuration saved.
ka: კონფიგურაცია დამახსოვრებულია.

en: Utilities
ka: უტილიტები

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Fields
ka: ველები

en: Current
ka: მიმდინარე

en: Code
ka: კოდი

en: Profile
ka: პროფილი

en: Save settings
ka: პარამეტრების შენახვა

en: Updated date
ka: განახლების თარიღი

en: Source
ka: წყარო

en: Themes
ka: თემები

en: Multilingual
ka: მრავალენოვანი

en: Translate
ka: თარგმნა
