Lingotek Translation (8.x-1.7) - en to ca translation catalogue (60 entries)

en: Next
ca: Següent

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: enabled
ca: habilitat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: Actions
ca: Accions

en: disabled
ca: inhabilitat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Enable
ca: Habilita

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Action
ca: Acció

en: Logging
ca: Registre

en: Yes
ca: Sí

en: Resources
ca: Recursos

en: Download
ca: Baixa

en: Login
ca: Entrada

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Refresh
ca: Refresca

en: Status:
ca: Estat:

en: Upload
ca: Puja

en: Utility
ca: Utilitat

en: All
ca: Tot

en: Active
ca: Actiu

en: Add content
ca: Afegeix contingut

en: Configuration saved.
ca: La configuració s'ha desat.

en: Filter
ca: Filtra

en: Fields
ca: Camps

en: Current
ca: Actual

en: Inactive
ca: Inactiu

en: Profile
ca: Perfil

en: Pending
ca: Pendent

en: Community
ca: Comunitat

en: Entity
ca: Entitat

en: Translations
ca: Traduccions

en: Multilingual
ca: Multilingüe

en: Automatic
ca: Automàtic

en: Translation
ca: Traducció

en: Profiles
ca: Perfils

en: Usage
ca: Ús

en: Execute
ca: Executa

en: Locked
ca: Bloquejat

en: Account
ca: Compte

en: Preferences
ca: Preferències

en: Translate
ca: Tradueix

en: Profile Name
ca: Nom del perfil

en: Importing
ca: Important

en: All languages
ca: Tots els idiomes

en: Config
ca: Configuració

en: Dashboard
ca: Tauler

en: Source language
ca: Llengua de la font

en: Delete content
ca: Suprimeix el contingut

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
ca: Un nom llegible-per-la-màquina. Només pot contenir lletres en minúscules, números i guions baixos.
