Ray Enterprise Translation (8.x-2.12) - en to az translation catalogue (52 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Next
az: İrəli

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: Group
az: Qrup

en: Actions
az: Tədbirlər

en: disabled
az: söndürülüb

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Language
az: Dil

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Logging
az: Giriş

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Download
az: Yüklə

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Import
az: İmport

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Refresh
az: Yenilə

en: ID
az: İD

en: Upload
az: Yükləmə

en: Error
az: Səhv

en: All
az: Hammısı

en: Active
az: Aktiv

en: Add content
az: Kontent əlavə et

en: Configuration saved.
az: Konfiqurasiya yadda saxlandı.

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Locale
az: Yerli

en: Fields
az: Sahələr

en: Current
az: Hazırkı

en: Save settings
az: Parametrləri yadda saxlayın

en: Source
az: Mənbə

en: Entity
az: Entiti

en: Multilingual
az: Çoxdilli

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Translation
az: Tərcümə

en: Extension
az: Əlavə

en: Locked
az: Bağlanıb

en: Translate
az: Tərcümə etmək

en: Bundle
az: Paket

en: Source language
az: Mənbə dili

en: Content moderation
az: Məzmun moderasiyası

en: Delete content
az: Məzmunu silin
