Lingotek Translation (8.x-2.17) - en to sr translation catalogue (36 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Next
sr: Следећи

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Content
sr: Садржај

en: Cancel
sr: Поништи

en: Language
sr: Језик

en: Enable
sr: Укључи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Action
sr: Акција

en: Login
sr: Пријављивање

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Parent
sr: Надређен

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Import
sr: Увоз

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Region
sr: Регион

en: ID
sr: ИД

en: Error
sr: Грешка

en: Configuration saved.
sr: Конфигурација је снимљена.

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Save settings
sr: Сачувај подешавања

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Content Type
sr: Тип садржаја

en: Translation
sr: Превод

en: Locked
sr: Закључан

en: Bundle
sr: Пакет

en: All languages
sr: Сви језици

en: Delete @language translation
sr: Обриши @language превод.
