Lingotek Translation (8.x-2.7) - en to hu translation catalogue (92 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Next
hu: Következő

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: enabled
hu: engedélyezett

en: Delete
hu: Törlés

en: Content
hu: Tartalom

en: Group
hu: Csoport

en: Actions
hu: Műveletek

en: disabled
hu: tiltott

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Action
hu: Művelet

en: Logging
hu: Naplózás

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Resources
hu: Erőforrások

en: Download
hu: Letölt

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Weight
hu: Súly

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Refresh
hu: Frissítés

en: Region
hu: Régió

en: Status:
hu: Állapot:

en: ID
hu: Azonosító

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Error
hu: Hiba

en: All
hu: Mind

en: Active
hu: Aktív

en: Add content
hu: Tartalom hozzáadása

en: Configuration saved.
hu: A beállítások el lettek mentve.

en: Published
hu: Közzétéve

en: Filter
hu: Szűrő

en: Locale
hu: Honosítás

en: Fields
hu: Mezők

en: Current
hu: Jelenlegi

en: Inactive
hu: Inaktív

en: Channel
hu: Csatorna

en: Profile
hu: Profil

en: Save settings
hu: Beállítások mentése

en: Pending
hu: Függőben

en: Manual
hu: Kézi

en: Source
hu: Forrás

en: Community
hu: Közösség

en: Entity
hu: Entitás

en: Translations
hu: Fordítások

en: Multilingual
hu: Többnyelvű

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Automatic
hu: Automatikus

en: Content Type
hu: Tartalomtípus

en: Translation
hu: Fordítás

en: Request
hu: Felkérés

en: Profiles
hu: Profilok

en: Extension
hu: Kiterjesztés

en: Usage
hu: Használat

en: Execute
hu: Végrehajt

en: Locked
hu: Zárolt

en: Account
hu: Saját adatok

en: Contact Email
hu: Kapcsolattartó e-mail

en: Preferences
hu: Beállítások

en: Translate
hu: Fordítás

en: Profile Name
hu: Profilnév

en: Importing
hu: Importálás

en: Bundle
hu: Mezőköteg

en: All languages
hu: Az összes nyelv

en: Config
hu: Beállítás

en: Dashboard
hu: Irányítópult

en: Source language
hu: Forrás nyelve

en: Ready
hu: Kész

en: Content moderation
hu: Tartalommoderáció

en: Delete content
hu: Tartalom törlése

en: Edited
hu: Szerkesztve

en: Translation Management
hu: Fordításkezelés

en: Translation Settings
hu: Fordítási beállítások

en: The profile has been deleted.
hu: A profil törlése megtörtént.

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
hu: Egy egyedi, programok által használt név. Csak kisbetűt, számot és aláhúzást tartalmazhat.

en: Language detection and selection
hu: Nyelv észlelése és kiválasztása

en: The machine-readable name must be unique, and can only contain lowercase letters, numbers, and underscores. Additionally, it can not be the reserved word "custom".
hu: A programok által használt névnek egyedinek kell lennie és csak az angol ábécé kisbetűit, számokat és alulvonást tartalmazhat. Továbbá a foglalt „custom” szó sem használható.

en: The source language from which this translation was created.
hu: A forrásnyelv melyről a fordítás történt.

en: The Unix timestamp when the translation was created.
hu: A Unix időbélyeg, amikor a fordítás lérejött.

en: Translation changed time
hu: A fordítás módosításának az ideje

en: The Unix timestamp when the translation was most recently saved.
hu: A fordítás legutóbbi mentésének Unix időbélyege.

en: Use language codes as <a href=":w3ctags">defined by the W3C</a> for interoperability. <em>Examples: "en", "en-gb" and "zh-hant".</em>
hu: A kompatibilitás érdekében javasolt a W3C <a href=":w3ctags">hivatalos nyelvkódjait</a> használni, mint például „en” az USA-beli, „en-gb" pedig a brit angolhoz vagy „zh-hant” a kínaihoz.

en: Content entity type ID
hu: Tartalmi entitástípus azonosítója

en: Content entity ID
hu: Tartalomentitás azonosítója
