Lingotek Translation (8.x-2.7) - en to or translation catalogue (18 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Next
or: ପର

en: Save configuration
or: ବିନ୍ୟାସକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Import
or: ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Error
or: ତ୍ରୁଟି

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ

en: Configuration saved.
or: ବିନ୍ୟାସକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରାଯାଇଛି।

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: Save settings
or: ବିନ୍ୟାସକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Account
or: ଖାତା

en: All languages
or: ସମସ୍ତ ଭାଷାଗୁଡ଼ିକ
