Ray Enterprise Translation (8.x-2.8) - en to ur translation catalogue (41 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Next
ur: اگلا

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: enabled
ur: فعال

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Content
ur: متن

en: Group
ur: گروپ

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: disabled
ur: غیرفعال شدہ

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Enable
ur: فعال

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Action
ur: ایکشن

en: Logging
ur: اندراج

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Resources
ur: وسائل

en: Download
ur: ڈاؤن لوڈ کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Default
ur: طے شدہ

en: Region
ur: علاقہ

en: ID
ur: شناخت

en: Error
ur: خرابی

en: Active
ur: فعال

en: Configuration saved.
ur: ترتیبات محفوظ کر لی گئی ہیں۔

en: Published
ur: شائع شدہ

en: Filter
ur: فلٹر

en: Locale
ur: لوکیل

en: Profile
ur: پروفائیل

en: Save settings
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Locked
ur: بند

en: Bundle
ur: بنڈل

en: All languages
ur: تمام زبانیں
