Lingotek Copy Target (1.0.0) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Operations
de: Aktionen

en: Multilingual
de: Mehrsprachenunterstützung

en: Mappings
de: Zuordnungen

en: Original language
de: Originalsprache

en: Add a new mapping
de: Neue Zuordnung hinzufügen
