Lingotek Copy Target (1.0.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Multilingual
et: Mitmekeelne

en: Original language
et: Algne keel

en: Add a new mapping
et: Lisa uus vastend
