Lingotek Copy Target (1.0.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Multilingual
id: Multi bahasa

en: Original language
id: Bahasa asli

en: Add a new mapping
id: Tambahkan pemetaan baru.
