Lingotek Copy Target (1.0.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Multilingual
nl: Meertalig

en: Mappings
nl: Toewijzingen

en: Original language
nl: Oorspronkelijke taal

en: Add a new mapping
nl: Nieuwe verwijzing toevoegen
