Lingotek Copy Target (1.0.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Multilingual
sv: Flerspråkighet

en: Mappings
sv: Mappning

en: Original language
sv: Ursprungsspråk

en: Add a new mapping
sv: Lägg till en ny mappning
