Lingotek Copy Target (1.1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Multilingual
ca: Multilingüe

en: Mappings
ca: Assignacions

en: Original language
ca: Llengua original
