Lingotek Copy Target (1.1.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Multilingual
es: Multi idioma

en: Mappings
es: Asignaciones

en: Original language
es: Lenguaje original

en: Add a new mapping
es: Añadir un nuevo mapeado
