Lingotek Copy Target (1.1.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Multilingual
hu: Többnyelvű

en: Mappings
hu: Leképzés

en: Original language
hu: Eredeti nyelv

en: Add a new mapping
hu: Új összerendelés hozzáadása
