Lingotek Copy Target (1.1.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Multilingual
it: Multilingue

en: Original language
it: Lingua originale

en: Add a new mapping
it: Aggiungere una nuova mappatura
