Lingotek Copy Target (1.1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Operations
pt: Operações

en: Multilingual
pt: Multi-idioma

en: Mappings
pt: Mapeamentos

en: Original language
pt: Idioma original

en: Add a new mapping
pt: Adicionar um novo mapeamento
