Lingotek Copy Target (1.1.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Multilingual
ru: Многоязычность

en: Mappings
ru: Соответствия

en: Original language
ru: Язык оригинала

en: Add a new mapping
ru: Добавить новое соответствие
