Lingotek Overrides (3.5.0) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Profile
bo: ངོ་སྤྲོད

en: Source
bo: ཁུངས

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: Last modified
bo: མཐའ་མཇུག་གི་བཟོ་བཅོས

en: Translations
bo: ཡིག་སྒྱུར

en: Translation
bo: ཡིག་སྒྱུར

en: Entity ID
bo: དངོས་གཟུགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས
