Lingotek Overrides (3.5.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Profile
ta: விபரக்கோவை
