Lingotek Overrides (3.5.1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Action
km: អំពើ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Label
km: ស្លាក

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Filter
km: តម្រង

en: Profile
km: ទម្រង់

en: Select language
km: ជ្រើស​ភាសា​
