Lingotek Overrides (3.5.1) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Action
pl: Akcja

en: Reset
pl: Resetuj

en: Label
pl: Etykieta

en: Published
pl: Opublikowane

en: Filter
pl: Filtr

en: Profile
pl: Profil

en: Source
pl: Źródło

en: Entity
pl: Encja

en: Last modified
pl: Ostatnia modyfikacja

en: Document
pl: Dokument

en: Translations
pl: Tłumaczenia

en: Multilingual
pl: Wielojęzyczne

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Translation
pl: Tłumaczenie

en: Execute
pl: Wykonaj

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Select language
pl: Wybór języka

en: Entity Type
pl: Typ encji

en: Delete content
pl: Usuń zawartość

en: Entity ID
pl: ID encji

en: Delete translation
pl: Usuń tłumaczenie

en: Simple configuration
pl: Prosta konfiguracja
