Lingotek Overrides (3.5.1) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Action
ps: چار

en: ID
ps: پېژند

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Filter
ps: چاڼ

en: Source
ps: سرچينه

en: Translation
ps: ژباړه

en: Bundle
ps: بنډل

en: Simple configuration
ps: ساده سازونې
