Lingotek Overrides (3.5.2) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Action
am: እርምጃ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Published
am: የታተመ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Source
am: ምንጭ

en: Translation
am: ትርጉም

en: Bundle
am: ቅርቅብ

en: Select language
am: ቋንቋ ይምረጡ
