Lingotek Overrides (3.5.2) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Action
cs: Akce

en: Label
cs: Popisek

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Filter
cs: Filtr

en: Profile
cs: Profil

en: Source
cs: Zdroj

en: Last modified
cs: Naposledy upraveno

en: Translations
cs: Překlady

en: Multilingual
cs: Vícejazyčné

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Translation
cs: Překlad

en: Execute
cs: Vykonat

en: Select language
cs: Vybrat jazyk

en: Entity Type
cs: Typ entity

en: Delete content
cs: Smazat obsah

en: Entity ID
cs: ID entity

en: Delete translation
cs: Smazat překlad
