Lingotek Overrides (3.6.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: Profile
bn: প্রোফাইল

en: Select language
bn: ভাষা নির্বাচন করুন
