Lingotek Overrides (3.6.0) - en to el translation catalogue (21 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Action
el: Ενέργεια

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Label
el: Ετικέτα

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Profile
el: Προφίλ

en: Source
el: Πηγή

en: Entity
el: Οντότητα

en: Last modified
el: Τροποποιήθηκε

en: Translations
el: Μεταφράσεις

en: Multilingual
el: Πολύγλωσσο

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Translation
el: Μετάφραση

en: Execute
el: Εκτέλεση

en: Bundle
el: Ομάδα

en: Select language
el: Επιλέξτε γλώσσα

en: Delete content
el: Διαγραφή περιεχομένου

en: Entity ID
el: ID οντότητας

en: Delete translation
el: Διαγραφή μετάφρασης

en: Simple configuration
el: Μεμονωμένη ρύθμιση
