Lingotek Overrides (3.6.0) - en to fa translation catalogue (21 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Action
fa: عملکرد

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: شناسه

en: Published
fa: منتشر شده

en: Filter
fa: فیلتر

en: Profile
fa: نمایه

en: Source
fa: منبع

en: Entity
fa: عنصر

en: Last modified
fa: تاریخ آخرین تغییر

en: Document
fa: سند

en: Translations
fa: ترجمه‌ها

en: Multilingual
fa: چند زبانه

en: Unpublished
fa: منتشر نشده

en: Translation
fa: ترجمه

en: Execute
fa: انجام عملیات

en: Bundle
fa: بسته

en: Select language
fa: انتخاب زبان

en: Delete content
fa: حذف محتوا

en: Entity ID
fa: شناسه عنصر
