Lingotek Overrides (3.6.0) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Action
kn: ಕಾರ್ಯ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Profile
kn: ಪ್ರೊಫೈಲ್‌

en: Source
kn: ಆಕರ

en: Entity
kn: ಎಂಟಿಟಿ

en: Last modified
kn: ಮಾರ್ಪಡಿಸಲಾದ

en: Document
kn: ದಸ್ತಾವೇಜು

en: Translation
kn: ಅನುವಾದ

en: Execute
kn: ಕಾರ್ಯಗತಗೊಳಿಸು

en: Select language
kn: ಭಾಷೆ ಆಯ್ಕೆ ಮಾಡಿ

en: Entity Type
kn: ಎಂಟಿಟಿಯ ಬಗೆ
