Lingotek Overrides (3.6.0) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Action
ml: പ്രവര്‍ത്തി

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Label
ml: അടയാളം

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ

en: Translation
ml: തര്‍ജ്ജമ

en: Select language
ml: ഭാഷ തെരഞ്ഞെടുക്കൂ
