Lingotek Overrides (3.6.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Label
nn: Etikett

en: Published
nn: Publisert

en: Filter
nn: Filtrer

en: Multilingual
nn: Fleirspråkleg

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: Select language
nn: Vel språk
