Lingotek Overrides (3.6.0) - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Action
uk: Дія

en: Reset
uk: Скинути

en: Label
uk: Мітка

en: Published
uk: Опубліковано

en: Filter
uk: Фільтр

en: Profile
uk: Профіль

en: Source
uk: Джерело

en: Entity
uk: Сутність

en: Last modified
uk: Востаннє змінено

en: Document
uk: Документ

en: Translations
uk: Переклади

en: Multilingual
uk: Багатомовність

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Translation
uk: Переклад

en: Execute
uk: Виконати

en: Select profile
uk: Виберіть профіль

en: Bundle
uk: Пакет

en: Select language
uk: Вибір мови

en: Entity Type
uk: Тип сутності

en: Job ID
uk: ID задачі

en: Delete content
uk: Видалити матеріал

en: Entity ID
uk: ID сутності

en: Delete translation
uk: Видалити переклад

en: Simple configuration
uk: Проста конфігурація

en: Untracked
uk: Без слідкування
