Lingotek Overrides (3.6.1) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Action
eu: Ekintza

en: Reset
eu: Garbitu

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: Published
eu: Argitaratua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Profile
eu: Profila

en: Source
eu: Iturburua

en: Entity
eu: Entitatea

en: Last modified
eu: Azken aldaketa

en: Document
eu: Dokumentua

en: Translations
eu: Itzulpenak

en: Multilingual
eu: Eleaniztasuna

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Translation
eu: Itzulpena

en: Select language
eu: Hizkuntza hautatu

en: Delete content
eu: Edukia ezabatu

en: Delete translation
eu: Itzulpena ezabatu

en: Simple configuration
eu: Konfigurazio sinplea
