Lingotek Overrides (3.6.1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Source
my: ရင်းမြစ်

en: Select language
my: ဘာသာစကားရွေးချယ်ရန်
