Lingotek Overrides (3.6.3) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Action
sl: Akcija

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Label
sl: Oznaka

en: Published
sl: Objavljeno

en: Profile
sl: Profil

en: - Any -
sl: - Vse -

en: Select language
sl: Izberite jezik
