Lingotek Overrides (3.6.4) - en to ja translation catalogue (24 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Action
ja: アクション

en: Reset
ja: リセット

en: Label
ja: ラベル

en: Published
ja: 掲載

en: Filter
ja: フィルター

en: Profile
ja: プロフィール

en: Source
ja: ソース

en: Entity
ja: エンティティ

en: Last modified
ja: 最終更新日時

en: Document
ja: ドキュメント

en: Translations
ja: 翻訳

en: Multilingual
ja: 多言語

en: Unpublished
ja: 非掲載

en: Translation
ja: 翻訳

en: Execute
ja: 実行

en: Bundle
ja: バンドル

en: - Any -
ja: - すべて -

en: Manage translations
ja: 翻訳を管理

en: Select language
ja: 言語の選択

en: Delete content
ja: コンテンツを削除

en: Entity ID
ja: エンティティID

en: Delete translation
ja: 翻訳の削除

en: Simple configuration
ja: 簡易構成
